Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Sayın Fatma Şahin’in ardından ilçe belediye başkan adaylarının isimlerinin açıklanmasından sonra Belediye Meclis üyelikleri için yapılan başvuruların değerlendirildiği AK Parti Gaziantep’teki  çalışmalarda; AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler’in başkanlığı’nda İl Koordinatörü Hakan Kahtalı, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızın yanısıra İlçe Başkanlarımız ve  Cumhur ittifakı ortağımız MHP İl Başkanı Sayın Mustafa Bozgeyik ve ittifak Belediye Başkan adaylarının da katkılarıyla yapılan değerlendirmelerde listeler uzlaşılarak, mutabakatla tamamlandı.


AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, Belediye Meclis üyeliği için AK  Parti’ye müracaat edenlerin  yoğun ilgisinden ve teveccühlerinden dolayı teşekkür etti.

Çetin, Belediye Meclis üyeliği adaylarını belirleyen komisyonun liyakatı, demografik yapıyı ve teşkilat mensubu olmayı, cinsiyet, yaş ve meslek gruplarını esas alarak özverili ve titiz bir çalışmanın yapıldığını  belirterek, “Grup Başkanımız Sayın Abdullah Güler başkanlığında yürütülen değerlendirme toplantılarımızda 5 yıl boyunca Gaziantep’e hizmet edecek, geleceğini şekillendirecek, sorunlarına çözüm üretecek meclis üyelerinin yer alacağı meclis üyeleri listesi çalışmalarımızı büyük bir uzlaşı ve mutabakatla tamamladık. 2019 yılından beri belediye meclis üyesi olarak çalışan, katkı sağlayan, Gaziantep’teki hizmetlerin örnek alınmasını sağlayan belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Meclis üyelikleri listelerinin İl ve ilçe
seçim kurullarına teslim edildiğini kaydeden Çetin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin ile ilçe belediye başkanlarımıza, ilçe başkanlarımıza ve milletvekillerimiz ile MHP il Başkanı ve yöneticilerine birlik ve beraberlik içinde tamamlanan bu süreçten dolayı tekrar teşekkür ediyorum.
Allah dirliğimizi, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Listede olan olmayan başvuru yapan AK Partiye gönül vermiş tüm dava ve yol arkadaşlarımla sahada olacağız. Bundan sonra 31 Mart seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak Gaziantep’te 10 belediyenin tamamını alarak rekor kıracağız.” diye konuştu.

İŞTE TÜM LİSTELER

BAŞKAN YILMAZ, İLK ZİYARETİNİ BABASININ KABRİNE YAPTI BAŞKAN YILMAZ, İLK ZİYARETİNİ BABASININ KABRİNE YAPTI