• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 66.750 %4.53
  • ETHERIUM 3.495 %2.1
30°
5 gün önce YAŞAM

Hafta sonu Gaziantep’te bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İslâhiye ve Nurdağı ilçelerine ziyarette bulundu.

1 hafta önce EKONOMİ
1 hafta önce SPOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin bir hafta önce başlayan yaz spor okullarına katılan çocuk ve genç sayısı 16 bin 687 kişiye ulaştı.

1 hafta önce EKONOMİ

Güneydoğu Anadolu bölgesinde ihracat liderliğini sürdüren hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri sektörü, yılın yarısında ihracatını yüzde 7,3 artırarak 1,6 milyar dolara taşıdı.

1 hafta önce Eğitim

Meslek seçerken ya da tercih listesine dahil edilirken farklı kaynaklardan ya da uzmanlardan muhakkak bilgi edinilmesi ve mesleğin kişilik uyumu dikkate alınarak tercih yapılması gerektiğini kaydeden uzmanlar, bunun için de mesleki yönlendirme envanterleri, kariyer testleri, üniversitelerde okunacak bölümlerin hocalarının bu süreçte yardımcı olduğunu söylüyor

1 hafta önce EKONOMİ

Temmuz ayının gelmesi ile birlikte çarşılarda, pazarlarda ve marketlerde kırmızı erik tezgahlara giriş yaptı

1 hafta önce EKONOMİ

İş dünyasının saygın yayın organlarından Capital dergisinin geleneksel “Gönlü Zengin 50 İş İnsanı” listesi açıklandı.

2 hafta önce TEKNOLOJİ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Büyükşehir Belediyesi’nin ortak yürüttüğü çalışma kapsamında gelişerek Nizip ilçesinde tamamlanan tesis, fiziksel, kimyasal ve biyolojik sistemleri entegre ederek etkin bir şekilde çalışıyor.

2 hafta önce EKONOMİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İstanbul Havalimanı’nın 30 Haziran tarihinde tüm zamanların en yüksek yolcu sayısına ulaşarak rekor kırdığını açıkladı.

2 hafta önce GÜNDEM

Şahinbey Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısının 1.oturumu,  Şahinbey Belediyesi Meclis Başkan Vekili Cuma Güzel Başkanlığında yapıldı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu

Trend Haberler

Bakan Kurum, Nurdağı ve  İslahiye’yi ziyaret etti
Bakan Kurum, Nurdağı ve  İslahiye’yi ziyaret etti
1