19 Mayıs’ta geçirdiği ani bir kalp krizi neticesinde hayatını kaybeden Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Duman’ın ailesinin de ağırlandığı ve hüznün hâkim olduğu toplantıda konuşan Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, “Yılmaz Duman bizim can dostumuzdu. Kalbinden asla kötülük geçmeyen bir insandı Yılmaz… Bu dünyadaki iyilikleri ona şefaatçi olsun. Varsa hakkımız helal olsun. Acı kaybımız için Allah’a dua ediyor; ailesine, sevenlerine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.” dedi.

Inooster ve Ipekyol Group, KOZA Projesi ile 5. EX Awards Turkey'de Birinci Oldu! Inooster ve Ipekyol Group, KOZA Projesi ile 5. EX Awards Turkey'de Birinci Oldu!

Toplantının ilerleyen bölümlerinde kritik maçlar ardından Süper Lig’de kalma başarısı gösteren Gaziantep FK’yı tebrik eden Başkan Teymur, “Süper Lig’de kalmamız şehir adına oldukça önemliydi. Son haftalar çok kritik geçse de elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla Süper Lig’de tutunmayı başardık. Bu vesileyle başta kıymetli Meclis Üyemiz ve Gaziantep FK Başkanı Sayın Memik Yılmaz olmak üzere futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Umut ediyoruz ki gelecek sene çok daha başarılı bir sezon geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Teymur’un ardından kürsüye gelen GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım da uzun yıllardır yol arkadaşlığı yaptığı Yılmaz Dumanı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığını belirterek “Son ana kadar Yılmaz Duman’ın geri döneceğine, kalbinin tekrar atacağına inandım. Her ne kadar şok olmuş olsak da onu kaybettiğimize inanamasak da günün sonunda acı gerçekle yüzleştik. Ben yol arkadaşımı, dostumu kaybettim. Yılmaz Duman’la uzun yıllar kol kola, omuz omuza beraber yürüdük. Hüznümüzü, başarılarımızı, sevinçlerimizi paylaştık. Ben inanıyorum ki Allah onu bizden çok daha fazla sevdi ve bizim için çok erken bir vakitte yanına aldı. Yılmaz Duman, yeri asla doldurulamayacak, nahif, mütevazı, zeki ve çalışkan bir insandı. Rab’bim ona rahmetiyle muamele eylesin, mekânını cennet bahçesi kılsın. Ailesine, yakınlarına ve camiamıza baş sağlığı diliyorum.” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi