1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı İstanbul'da yapıldı. Toplantıya Gaziantep'ten katılan İş İnsanı Şükrü Toktaş da GSYİAD'a katılarak Üyelik Beratı'nı aldı.  

İŞ İNSANI ŞÜKRÜ TOKTAŞ’A GSYİAD ÜYELİK BERATI

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı İstanbul'da yapıldı. Toplantıda yeni üyelerin Üyelik Beratları dağıtıldı. Gaziantep'ten katılan İş İnsanı Şükrü Toktaş da GSYİAD'a katılarak Üyelik Beratı'nı aldı. Toktaş, törende GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaçmaz'dan Üyelik Beratı'nı teslim aldı.

Gsyi̇ad Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı

Tören, Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park'taki Özhan Canaydın Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan ve 1905 GSYİAD üyeleri katıldı. Toplantıda GSYİAD'ın faaliyet raporu, mali raporu ve bütçesi görüşüldü. Ayrıca GSYİAD'ın Galatasaray camiasına ve Türk sporuna yaptığı katkılar da değerlendirildi.

TOKTAŞ'TAN GAZİANTEP VE ÜLKE EKONOMİSİNE VURGU

Gaziantep'te Eğitim, İnşaat, Otomotiv ve Oto kiralama gibi birçok sektörde hizmet veren Adanzy Group Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Toktaş, tören sonrası yaptığı açıklamada, "Bu ülkede bir taşın üzerine kim bir taş koyuyorsa Allah o insanlardan razı olsun. Globalleşen dünyada hem Gaziantep hem de ülkemiz için daha çok çalışmamız gerekiyor. İşimizde yaptığımız yenilikler ile dijitalleşen dünyada kendimizi sürekli geliştirmemiz ve hızla değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlamamız gerekiyor. Var olan işlerimizi büyütüp geliştirirken, yeni insan kaynaklarına, yeni istihdam olanaklarına yer açmak zorundayız. Çalışan sayımız 1 iken 10, 10 iken 100, 100 iken de 1.000 yapma hedefiyle çalışmak zorundayız. Bugün her zamankinden daha fazla ülkemizi her zaman daha ileriye taşıyacak, yeni yatırımlardan çekinmeyecek cesur ve çalışkan girişimcilere ihtiyacımız var." dedi.