İNCİ TANELERİ KONUSU

İnci Taneleri dizisinin konusu, yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ'ın, kaybettiklerini bulabilme mücadelesini ekrana getirecek. Acılarla dolu geçmişi, taşıdığı büyük bir sır ve sırtında hayatın yüküyle umudun peşinden koşan Azem, kolyesinden kopmuş, dağılmış inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi?

İNCİ TANELERİ DİLBER KİMDİR?

Kanal D ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan İnci Taneleri Dilber karakterini Hazar Ergüçlü canlandırmaktadır. 13 bölüm yayınlanması beklenen İnci Taneleri dizisinde pavyonda dans eden isim ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü’dür.

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda; Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi güçlü isimler yer alıyor. ‘Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’ dizisinin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

FRAGMAN 40 MİLYONDAN FAZLA İZLENDİ

Ekrana gelen ilk tanıtımda Yılmaz Erdoğan, ‘Azem Yücedağ’ olarak ilk kez izleyici karşısına çıktı. Edebiyat öğretmeni olan Azem’in (Yılmaz Erdoğan) kendisi gibi öğretmen olan karısını öldürmekle suçlandığı ve kelepçeli bir şekilde gözaltına alındığı görüntüler ise çok konuşuldu. Rolü gereği üzerine çelik yelek giydirilen Yılmaz Erdoğan’ın cezaevi, koğuş ve ranza üzerindeki görüntüleri günlerce konuşuldu.