ÇOK GÜZEL HİZMETLER YAPTIK

Hizmet dönemi boyunca Sarıgüllük Mahallesine önemli hizmetler yaptıklarını belirten Biner, “20 yıl boyunca mahallemize çok güzel hizmetler yaptık. Yaptığımız hizmetler ile mahallemize çok farklı bir vizyon kazandırdık. Bu çalışmalarımızı gören mahallelinin yoğun istek ve talebi üzerine yeniden aday olduk. Bu süreçte mahalle sakinlerinin desteklerini bekliyoruz” diye konuştu. 

MAHALLEMİZİ 1999 YILINDA TEKNOLOJİK HİZMETL ERLE TANIŞTIRDIK

 

1999 yılında Sarıgüllük Mahalle Muhtarlığına seçildiğini kaydeden Biner, “Halkımızın teveccühü ile dört dönem Sarıgüllük Mahallesi’nin muhtarlığını yaptım. 1999 yılında mahallemize muhtarlık ofisi kazandırmamızın yanı sıra mahalle sakinlerine ilk defa bilgisayarlı hizmet vererek teknolojik imkanlar sunduk. Daha sonra da sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya başladık” şeklinde konuştu.

BAŞKAN YILMAZ, KURUM ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ BAŞKAN YILMAZ, KURUM ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

YOLUMUZA HER ZAMAN HİZMET ANLAYIŞI VE AŞKI İLE DEVAM ETTİK

Biner, “Mahallemizde alt yapımız yoktu. Yağmur menfezleri bulunmuyordu. Kaldırım, park ve elektrik konusunda sıkıntılar vardı. Zaman içerisinde tüm sorunlarımızın giderilmesi için çalıştık. Mahallemizin alt yapısını, kaldırım ve parklarını yeniledik. Lise ve ortaokul kazandırdık. Yolumuza her zaman hizmet anlayışı ve aşkı ile devam ettik” açıklamasında bulundu.

KÜTÜPHANE, EMEKLİLER LOKALİ VE YENİ BİR TAZİYE EVİNE İHTİYAÇ VAR

Mahallenin kütüphane, emekliler lokali ve yeni bir taziye evine ihtiyacının olduğunun altını çizen Biner, yeni dönemde bunları da yapacaklarının altını çizdi. “Mahallemizde taziye vardı ama yetmiyor. Dolayısıyla yeni taziye evine ihtiyacımız var. Ayrıca emeklilerimizin güzel vakitler geçirebilmesi için emekliler lokali yapmak istiyoruz ve belediyelerin düzenlemiş olduğu ekinliklerde ve gezilerde taraf tutmadan tüm genel Mahalle Sakinlerine ulaşarak gezilerde herkesi davet edeceğiz. Bunun yanı sıra mahalledeki gençler kütüphane talep ediyor. Mahallemize bir kütüphane istiyoruz” ifadelerini kullandı.