Gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde çok büyük kalabalıklarla karşılanan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak 8 Şubat ve Selimiye Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

ACILI BABA İSYAN ETTİ ACILI BABA İSYAN ETTİ

Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ali Şahin, Eyup Özkeçeci, Bünyamin Bozgeyik, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, önceki dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe katıldı.

Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sabah saatlerinde Gazikent ve GATEM Toptancılar Sitesi esnafını ziyaret etti. Selimiye Taksi Durağı ziyareti sonrası Başkan Fadıloğlu, aile ziyaretleri gerçekleştirdi. Gaziantep’in iş insanlarıyla bir araya gelerek yapılan ve yapılacak çalışmaları anlatan Fadıloğlu, günü 8 Şubat ve Selimiye Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek tamamladı.

BİZ, MİLLETİN EMANETİNİ YÖNETİYORUZ

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, 8 Şubat ve Selimiye Mahallesi sakinlerine hitaben şu ifadeleri kullandı:

“Halkımızın yaşam standardını artırmak adına bizler, halkımızın emrindeyiz. Evet, bu bölgede yeşil alan sıkıntımız vardı. Bugün 8 Şubat Mahallesi’nde yapmış olduğumuz park, İbrahimli'den farkı olmayan bir parktır. Bunun içerisinde gençlerimizin ders çalışabileceği bir kütüphane yaptık. Yetmedi, altında bir bilim merkezi yaptık. Çünkü geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın daha rahat ders çalışabilecekleri, yeni ufuklara yelken açabilecekleri mekâna ihtiyacımız vardı. Bizler, vatandaşımızın hayat standardını yukarıya çıkarabilmek adına elimizden gelen ne gayret varsa sonuna kadar emrinizdeyiz. Cumhurbaşkanımızın bize bir sözü var. “Ne aldatan olacaksınız, ne aldanan olacaksınız. Vermiş olduğunuz sözün arkasında duracaksınız, verdiğiniz sözü yerine getireceksiniz. Yapamayacağınız işi de söz vermeyeceksiniz.” Biz, milletin emanetini yönetiyoruz. Kullandığımız kaynaklar, vatandaşımızın maaşlarından kesilen paralar. Biz kaynakları düzgün harcamakla mükellefiz.”