Filiz Üzücü ’nün başkanlığını yaptığı AK Parti Gaziantep İl Sosyal Politikalar Başkanlığı, toplumun her kesimine dokunmaya devam ediyor.

Filiz Üzücü ’ye ziyarette il Sosyal Politikalar Şehit ve Gaziler Koordinasyon Başkanı Harun Karaoğlu ile yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle şehit ve gaziler derneğine ziyarette bulunan AK Parti Gaziantep İl Sosyal Politikalar Başkanı Filiz Üzücü ve ekibi, şehit ve gaziler Dernek Başkanı Hasan Basri ve Şehit Dernek Başkanı Hamza Bayındır ile yapılan görüşmede karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Vatan sizlere minnettar.

30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi şehit ve Gazi derneklerini ziyaret ederek, onlara yanlız olmadıklarını belirten Filiz Üzücü, “Sizler bizim başımızın tacısınız. Sizlerin istek ve talepleri bizim için emirdir. 30 Ağustos Zafer bayramının kutlanmasında can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum. Ailelerine de Şükranlarımızı sunuyorum. Sizlere Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile İl Başkanımız Murat Çetin’in selamlarını getirdim. Allah sizlerden razı olsun. Vatan sizlere minnettar ”diye konuştu.