Dubai Gulfood 2024 Uluslararası Gıda Fuarı’nda  ihracatçıları yalnız bırakmayan Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Altunkaya Group standını ziyaret etti. Vali Kemal Çeber, Altunkaya Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya’dan fuarda sergilenen ürünlerle ilgili bilgi aldı. Vali Çeber, Altunkaya’nın çok sayıda ulusal ve uluslar arası markası ile ülke ekonomisine büyük katkı sunduğunu belirterek, “Gaziantep’ten uluslar arası bir markanın çıkması şehrimiz ve ülkemiz için büyük gururdur” diye konuştu.  


Gıda sektörünün dünyadaki en prestijli fuarları arasında yer alan Gulgood 2024 Uluslararası Gıda Fuarı’na düzenli olarak katıldıklarını belirten Altunkaya Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, fuarın beklenenin üzerinde bir ilgi gördüğünü söyledi. Altunkaya, “Bu fuar gıda sektörü açısından çok önemlidir. Biz de her yıl bu fuarda yerimizi alarak, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere yeni ve yenilikçi ürünlerimizi tanıtıyoruz. Fuarın ilk günü olmasına rağmen çok yoğun bir ilgi var. Sadece bizim de tüm firmalar açısından başarılı bir fuar olacağına inanıyoruz.” şeklinde açıklamada bulundu. 
 39’u Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Üyesi olmak üzere toplam 208 firmanın katıldığı Dubai Gulfood 2024 Uluslararası Gıda Fuarı 23 Şubat 2024 tarihlerine kadar devam edecek.