Gaziantep’te muhtarlara piyango vurdu! Gaziantep’te muhtarlara piyango vurdu!


Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve NTO Yönetim Kurulu ile birlikte Gaziantep Valisi Kemal Çeber'e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “NTO’nun çalışmaları, üyeleri ve Nizip hakkında Gaziantep Valisi Kemal Çeber'e bilgiler verdi. 

NTO’nun 1500 üyesiyle Nizip’in en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getiren NTO Başkanı Mehmet Özyurt şu ifadelere yer verdi: “NTO olarak ülkemizin ve şehrimizin faydasına olan her türlü projede elimizi taşın altına koymaya hazırız. İnşallah yeni dönemde de sizlerin öncülüğünde yeni projelerde yer alarak her zaman yanınızda olacağımızı belirtmek isterim. Gaziantep’te başarılı bir çalışma dönemi geçirmenizi temenni ediyoruz. Şahsım ve NTO adına bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür eder yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Gaziantep Valisi Kemal Çeber sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Nizip, sanayisi, ticareti ve tarımı ile farklı potansiyeli olan bir ilçemiz bizlerde bunun farkındayız. Günümüzde şehrimizde üretilen ürünlerin tanıtımını yapmak ve ülkemizi daha iyi yerlere götürmek için coğrafi işaretli ürünlerimizin önemi artmaktadır. Bu konuya ağırlık vererek Nizip’in ve ülkemizin sanayisini daha ileri götürmek için çalışmalarımızı sizlerin desteği ile sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Doktoroğlu, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kaya, İbrahim Özkaya, Derde Taş, Kenan Özdemir, Selahattin Marangoz ve NTO Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu da katıldı.