Dondurulmuş gıda kategorisinin lider markası olan Feast, Asya'nın en büyük gıda fuarı olan Foodex'e kaliteli ürünleri ve deneyimli ekibiyle damga vurdu. 

Fuar, gıda ve içecek sektöründeki son yenilikleri ve trendleri keşfetmek isteyen katılımcılar için mükemmel bir deneyim sundu. Feast Global Pazardan Sorumlu Müdürü Duygu Erdoğan, Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Kemal Kapıcıoğlu, dış ticaret bölge yöneticileri Hande Cangürgel ve Kutay Çevirgen'in katıldığı fuarda firmanın standına ilgi büyüktü.

İş birlikleri güçlendirildi

Kaliteli ürünleri ve deneyimli ekibiyle Feast Gıda, fuar boyunca sektör temsilcileriyle verimli görüşmeler gerçekleştirerek, uluslararası alanda varlığını daha da güçlendirdi. 6 kıtada 70’e yakın ülkeyle lezzetlerini buluşturan Feast, fuarda mevcut iş birliklerini güçlendirmenin yanında, yeni değerli bağlantılar da kurdu. Yenilikçi ürünlerini tanıtarak, müşterilere daha geniş bir ürün yelpazesi ve tüketicilerin değişen taleplerine uygun çözümler sunma vizyonunu pekiştirdiği bu etkinlik, Feast Gıda'nın küresel pazardaki lider konumunu daha da güçlendirmesine katkı sağladı.