BİK'ten reform niteliğinde kararlar BİK'ten reform niteliğinde kararlar

Her fırsatta aile, öğrenci ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, bu kez de Güneş Taksi Durağı’nı ziyaret ederek, gündeme dair konularla ilgili görüş alışverişinde bulunarak, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Taksiciler yapılan yol ve tünel çalışmalarından dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler.

"VATANDAŞIN TALEBİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ"

Fırsat buldukça taksi duraklarını ziyaret ettiklerini belirten Başkan Mehmet Tahmazoğlu, ziyarette; “Göreve geldiğimiz günden bu yana güler yüzlü, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile insan merkezli çalışmalar yaptık. Her zaman nasıl daha iyisini yaparız diye çalışıyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak her türlü imkânı esnafımızın ve vatandaşımızın hizmetine sunduk. Yaptığımız çalışmaları esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz” dedi.

Taksi Durağı esnafı ise Başkan Tahmazoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımızın ziyareti bizleri oldukça mutlu etti. Kendisinin çalışmalarından son derece memnunuz. Özellikle yaptığı YeşilVadi Üç Katlı Köprülü Kavşak ve Şahinbey 100 Yıl Tünelelri bizlerin ulaşımı anlamında çok büyük bir hizmet. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştular.

Editör: Haber Merkezi