26 ÇİFT, NİKAH KIYMAK İÇİN 14 ŞUBAT’I TERCİH ETTİ

Evlilik tarihlerini unutulmaz kılmak isteyen 26 çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenmek için Şehitkamil Belediyesine başvurdu. Şehitkamil Nikah Salonu (ŞNS) da en yoğun günlerinden birini yaşadı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü hayatlarının tarihi olarak evlilik cüzdanına yazdıran çiçeği burnunda çiftlerin nikâh akitleri gerçekleştirildi. Nikâh tarihlerini 14 Şubat’a denk getirerek, unutulmaz bir tarihte evlenmenin mutluluğunu yaşayan çiftler, akrabalarının ve arkadaşlarının huzurunda hayatlarını birleştirdi.

BİZİM İÇİN ÖZEL BİR GÜN OLDU

Kendileri açısından anlamlı bir günü, özel bir günle birleştirmek istedikleri için 14 Şubat Sevgililer Günü’ne, nikâh günü aldıklarını kaydeden damat Halil İbrahim Küsmüş, “Bugünün özel bir gün olduğunu daha önceden planlamıştık. 14 Şubat Sevgililer Gününde nikâh tarihi almak istedik. Bugün de çok şükür o isteğimize kavuştuk. Bu özel günümüzü ölümsüzleştirmek adına 14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikâhımızı kıydık. Bizim için özel bir gün oldu. Bundan sonraki hayatımız da inşallah bugün gibi mutlu geçer. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan başta ailelerimize,  akrabalarımıza ve yakın dostlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

14 ŞUBAT OLMASI BİZİM İÇİN ÇOK GÜZEL OLDU

Gelin Yasemin Ok ise, “14 Şubat Sevgililer Günü’nde nikâhımızın kıyılması için çok bekledik. 14 Şubat olması bizim için çok güzel oldu. İnşallah bizim için hayırlısı olur. Bizleri bu özel günümüzde yalnız bırakmayan tüm aile dostlarımıza da teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.