Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal’ın girişimleriyle Ankaralı hayırsever iş insanı Kemal Yurtoğlu, GAÜN Hastanesi’ne üç tır yüksek kalite tıbbi malzeme desteğinde bulundu.

Tıbbi malzemelerin teslimatını GAÜN Hastanesi’nde gerçekleştiren ANSA-GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yurtoğlu, GAÜN Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şevki Hakan Eren, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Sait Menzilcioğlu tarafından karşılandı.

GAÜN Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şevki Hakan Eren yardım ile ilgili, “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız Sayın Op. Dr. Ertuğrul Soysal’a ve ANSA-GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal Yurtoğlu’na hastanemize sağladıkları destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketi sonrası ülke olarak yaralarımızı birlikte sardık, sarmaya da devam ediyoruz. Devletimizin ve kadirşinas hayırsever iş insanlarımızın desteğiyle ayağa kalktık. Böyle bir felaketin bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum. Sayın Soysal’a ve Sayın Yurtoğlu’na tekrar teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Haber/Fotoğraf: Elif Emiroğlu Sönmez